Çocuklarınız İle İzleyebileceğiniz 8 Aile Filmi

Aile filmleri, bu pandemi döneminde çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek için aradığınız türde filmler olabilir. Sizin için çocuklarınızla birlikte aksiyon ve macera içeren 8 aile filmi hazırladık. Bu filmlerin birçoğunu bilmediğinize ve izlemediğinize eminiz. Lütfen kaçırdığımız daha güzel aile filmlerini yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Şimdi filmlere geçelim.

Macera Adası (2008)

Küçük aile üyelerinin tekneleriyle bir ada macerasıyla başlıyoruz: 11 yaşındaki Nim (Abigail Breslin) babası Jack (Gerard Butler) ile yalnız yaşıyor. Babası bir görevdeyken korsanlar adaya inine Nim biraz paniğe kapılır. Psikolojik sorunları olan bir romancı (Jodie Foster) Nim’e yardım etmeye çalışır fakat pek de yardımcı olamaz.

Hugo (2011)

Bir roman uyarlaması olan bu film, usta yönetmen Martin Scorsese tarafından çekildi. Filmin odak noktasında 12 yaşındaki çocuk Hugo (Asa Butterfield) bulunuyor. Babasının ölümünden sonra 1931 yılında Paris’te babasının kendisine bıraktığı mekanik bir figürü onarmaya çalışır. Figür onu eski bir sihirbaz olan figürü yapan kişiye götürür. Oscar ödüllü 3D film, sinemanın büyüsüne nostaljik bir hava katıyor.

Spiderwick Günceleri (2008)

Freddie Highmore’nin canlandırdığı Jared ve Simon Grace, ebeveynlerinin boşanmasının ardından, anneleri Helen (Mary-Louise Parker) ile 80 yıl önce kaybolan büyük amcalarının gizemli evine taşınırlar. Orada çok geçmeden evin goblinler tarafından kuşatıldığını öğrenirler. Büyük amcalarının yazdığı gizemli bir kitabın peşine düşerler. Jared kitabı bulduğunda ev, goblinlere karşı savunulması gerek bir duruma gelir. Fantastik bir aile filmi merak edenler için mükemmel bir seçim.

İlgini çekebilir   İzleyen pişman izlemeyen bin pişman: Netflix dizi önerileri

Paddington (2014)

Brown ailesi Londra’ua yeni gelen Paddington istasyonunda konuşan bir ayı bulur. Ayıyı ailelerine alırlar ve ona Paddington adını verirler. Peru’da aynın ailesini keşfeden bir araştırmacı, Paddington için tehlikeli bir macera oluşturur. Paddington 2’de (2017) ayı gizemli bir hırsızlığa karışır. Serinin iki filmi de aile filmleri kategorisinde bol heyecan ve aksiyon içeriyor.

Rim Of The World (2019)

Alex (Jack Gore) yaz tatilini Rim of the World tatil kampında geçirirken pek heyecanlı değildir. Ancak kısa bir süre sonra o ve üç arkadaşı ZhenZhen (Miya Cech), Dariush (Benjamin Flores, Jr) ve Gabriel (Alessio Scalzotto) ile sıkıcı yaz kampının aksine tamamen farklı sorunlarla karşılaşırlar. Uzaylılar dünyaya saldırır ve tüyler ürpertici olaylara neden olurlar. Uzaylılar gezegeni kurtarma yalanıyla bu dört çocuğu kandırmaya çalışır.

Fındıkkıran ve Dört Diyar (2018)

14 yaşındaki Clara (Mackenzie Foy), yakın zamanda ölen annesi tarafından yaratılan, yaşayan oyuncakların büyülü paralel dünyasını keşfeder. Disney bu filmi, aile için heyecan verici bir film deneyimi olan peri masalı fantezi macerasına dönüştürdü.

Kahramanlık Sırası Bizde (2020)

Robert Rodriguez’in Netflix filmi Kahramanlık Sırası Bizde, dünyadaki süper kahramanların çocuklarının, ebeveynleri uzaylılar tarafından kaçırıldıktan sonra birleşmek zorunda kaldıkları hikayeyi anlatıyor. Çocuklar, düşman işgalcileri uzaydan savuşturmak için hızla bir araya gelmeli, bir takım oluşturmalı ve ebeveynlerinin yaptıklarını yapmalılar.

6 Süper Kahraman (2014)

6 Süper Kahraman filmi, Marvel süper kahraman ekibinin çizgi romanına dayanmaktadır. Genç bir robot uzmanı olan Hiro Hamada, sokak dövüşlerine katılıyor. Üniversitede robotik okuyan ağabeyi Tadashi Hamada, kardeşinin potansiyelini boşa harcadığından endişe eder. Hiro’yu yanına alır ve orada Hiro, Tadashi’nin yaptıüı kişisel sağlık robotu Baymax ile tanışır. Baymax ile Hiro’nun aksiyonlu maceralarını ele alan filmde heyecan eksik olmaz ve ailenizle izleyebileceğiniz harika bir filme dönüşür.

İlgini çekebilir   Çocuklarla Birlikte Izlenebilecek Filmler
Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
Şükür Özen
Yazar
Haziran 5, 2021
9 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Titane Konusu, Titane Filmi Oyuncuları - TeknodiziTeknodizi - Vaktinizi diziyi aramaya değil izlemeye ayırın
https://teknodizi.com/titane-konusu/

[…] Çocuklarınız İle İzleyebileceğiniz 8 Aile Filmi adlı yazımıza da göz […]

2021-07-20 09:40:34
Videolar
Lupin 2. Sezon Konusu Ve Oyuncuları
New Amsterdam Konusu ve Oyuncuları
Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular
Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba