Fenomen Dizileri 2021

2021 yılında, Exxen platformunda yayınlanacak, fenomen dizileri izleyicileri ile buluştu. Bu yerli yapımı dizilerin konuları nelerdir? Kimler yer almaktadır?

Exxen’de ekranlara sunulacak olan yerli yapımı dizilerin arasında yer alan Garaj Exxen’in konusu nedir?  Ünlü içerik üreticisi olan Doğan Kabak kimdir? Ferhat Albayrak kimdir?

Fenomen Dizileri

YouTube’ın en’lerinin bulunduğu Fenomen dizileri oyuncularını, konularını ve daha fazlasını okumak için sadece aşağı kaydır.

Garaj Exxen sunucusu Doğan Kabak kimdir?

29 Nisan 1980 tarihinde İstanbulda gözlerini açan Doğan Kabak 16 seneden uzun süredir Otomobil Gazeteciliği yapmıştır. EVO, Autocar, Health&Fitness gibi dergilerin yazı müdürlüğünü üstlenen Doğan Kabak 2017’nin sonlarına doğru YouTube mecrasında, otomobil alanında içerikler üretmeye başlamıştır. Kısa sürede 1 milyonu aşkın takipçiye sahip olan Doğan Kabak son olarak, Acun Ilıcalı’nın projelerinden biri olan Exatlon Challenge’de yer aldı.

Garaj Exxen’in konusu nedir?

Otomobil tutkunlarını ekran başında toplayacak olan Garaj Exxen’de yer alacak lüks otomobiller ve otomobillere dair her şey yerli yapım diziyi ön plana çıkartıyor.

Ferhat Albayrak kimdir?

Ferhat Albayrak 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Tekno müzik tutkunu olduğu için 1996 yılında İstanbulda Dj’liğe başlayarak pek çok etkinlikten festivallere kadar adım attı. Carl Cox, Jeff Mills, Tiësto, Paul Van gibi Superstar’ların yanıda çalan talep edilen deneyimli bir Dj oldu. Bir süre sonra Ferrari tutkusu nedeniyle Ferrari Distribütörü ile işe başlayan Ferhat Albayrak, Fer Mas şirketinde Genel Müdür Pozisyonuna kadar yükselmişti. 1.5 yıllık kararı sonucunda Fer Mas’tan istifa ederek, S&S Motors’un Genel müdürü oldu.

İlgini çekebilir   Çocuklarla Birlikte Izlenebilecek Filmler

Exxen’de ekranlara gelecek olan bir diğer yerli yapımı dizi olan Kirli Çamaşırlar’ın konsepti nedir? Kirli Çamaşırlar sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir?

Kirli Çamaşırlar sunucusu Orkun Işıtmak kimdir?

1996 yılında İzmir’de doğdu. 2012 yılında YouTube platformunda oyun ve eğlence kategorisinde içerikler üretmeye başladı. Kısa sürede izleyicilerine kendisini sevdirebilen Orkun Işıtmak, yüksek sayıda takipçilere ulaşmayı başardı. 2018 yılında “İyi Oyun” filminde rol aldı. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olan Orkun Işıtmak, eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde devam etmiştir. İçerik üretmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyan Orkun Işıtmak, eğitimine bir süre ara verdi. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi Youtuber/İnstagrammer ödülüne sahip oldu. 3 Temmuz 2020 tarihinde Netflix üzerinde yayımlanan Exatlon Challenge adlı yarışmada sunuculuk yapmıştır.

Kirli Çamaşırlar’ın konsepti nedir?

Orkun Işıtmak’ın sunuculuk yaptığı “Kirli Çamaşırlar” adlı yerli yapımı dizi’nin konsepti şu sözlerle açıklandı; “Cesaret edemediğiniz her şey #KirliÇamaşırlar programında sorulacak…”

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın rol aldığı Exxen’de ekranlara gelecek olan bir diğer  yerli yapımı dizi “İşte Bu Benim Masalım “ konusu nedir? İşte Bu Benim Masalım oyuncuları kimlerdir?  Aleyna Tilki kimdir?

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki 28 Mart 2000 yılında Konya’da doğdu. Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu Yetenek Sizsiniz adlı programa katılmasıyla adını duyurdu. Ağustos 2016’da Emrah Karaduman’ın “Cevapsız çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. YouTube’da yayımlanarak  480 milyondan fazla izlendi. 2016 yılında Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu. Mayıs 2019’da dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Warner Music Group ile anlaşma imzalayarak bir İngilizce albüm ve 4 single yapacağını duyurdu.

İlgini çekebilir   Dünyaya bakış açınızı değiştirecek bilim kurgu filmleri

Genç şarkıcı son olarak İşte Bu Benim Masalım dizisi ile oyuculuk hayatına adım attı.

İşte Bu Benim Masalım konusu nedir?

Herkesten farklı olan, en büyük yeteneği sesi fakat sahnelerden korkan,  17  yaşında bir gencin yükseliş hikayesi. Hayatta en çok sevdiği şey şarkı söylemek olan genç bir kızın, hayalleri’nin peşinden koşması . Genç şarkıcı hayalleri’nin peşinden koşarken bu yolda başarılı olabilecek mi?

İşte Bu Benim Masalım oyuncuları kimlerdir?

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği “İşte Bu Benim Masalım” adlı dizide, Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven dışında asan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü Gürses, Kamil Güler, Zeynep Kankonde Mbuyı ve Nevra Serezli yer almaktadır. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki de dizide rol alacak.

Ünlü içerik üreticisi Enes Batur’un yer aldığı Exxen’de ekranlara gelecek olan bir diğer yerli yapımı dizi ise “Enes Batur’la Buluşma” Oyuncuları kimlerdir? Enes Batur’la Buluşma Konsepti nedir? Enes Batur Kimdir?

Ünlü içerik üreticisi Enes Batur Sungurtekin kimdir?

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998 yılında Antalya’da doğdu.  Genç yaşında YouTube platformunda içerik üretmeye başlayan Enes Batur, kısa sürede sevilerek tanındı. 2017 yılında ilk defa Altın Kelebek Ödülleri En İyi Youtuber/Instagrammer kategorisi altında ödül verildi ve ödülün sahibi Enes Batur oldu. Enes Batur’un kanalında çocuklara kötü örnek olabilecek görüntüler bulunduğu nedeni ile ödül geri alındı.Enes Batur, 2018 yılında Altın Palmiye Ödülleri’nde Yılın Sosyal Medya Fenomeni Ödülü’nü kazandı. Ünlü içerik üreticisi başrol oynadığı “Hayal mi Gerçek mi?” dizisi ile film kariyerine adım attı. “Hayal mi Gerçek mi” 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. İkinci filmi olan Enes Batur Gerçek Kahraman  ise 31 Mayıs 2019’da vizyona girdi. 2019’un sonlarında çıkardığı “Enes Batur – Dolunay” adlı parça ile dijital medyada paylaşıldığı andan itibaren ilk yarım saat içerisinde 500.000’den fazla izlenerek bir rekora imza attı.

İlgini çekebilir   İzleyen pişman izlemeyen bin pişman: Netflix dizi önerileri

Enes Batur’la Buluşma Konsepti nedir?

Yerli yapımı dizi olan Enes Batur’la Buluşma ile ilgili bir açıklama yapan Exxen yönetimi, kadınlar ile erkeklerin karşı karşıya geleceğini açıkladı.

Enes Batur’la Buluşma Oyuncuları kimlerdir?

Yerli yapımı dizi olan Enes Batur’la Buluşma oyuncuları arasında Halil İbrahim Göker, Baturay Anar, Cihan Albayrak,  Mustafa Yavuz ve Mert Eren Bülbül gibi isimler yer almakta.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Ocak 18, 2021
28 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Dost

Güzel makale yazmışsın kardeşim eline sağlık

2021-01-18 10:27:20
Videolar
Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular
Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba