Teknodizi

Lupin 2. Sezon Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde Netflix’te izleyicilerle buluşan Lupin seyirciler tarafından oldukça sevildi. Peki Lupin 2. sezon ne zaman?

Lupin 8 Ocak 2021’de Netflix‘te izleyicilere sunulan macera komedi dizisidir. Dizi şu anda 1 sezon 5 bölüm olmasına rağmen izleyiciler tarafından oldukça beğenildi diyebiliriz. Bölüm süreleri ortalama 45-50 dakika aralığında değişmektedir. Dizinin konusunu kısaca özetleyecek olursak; “Arsène Lupin’in maceralarından ilham alan centilmen hırsız Assane Diop, zengin bir ailenin uğradığı adaletsizlik nedeniyle babasının intikamını almaya koyulur. Arsène, daha sonra elmas kolye çalarak borcunu kapatmak ister. Fakat bu soygunla çok farklı bir yola girecektir.”

Lupin 2. Sezon Oyuncuları

Lupin 2. Sezon Oyuncuları

Lupin dizisinin 2. sezonu hâlâ belli olmasa da oyuncu kadrosunda pek değişiklik olacağını söyleyemeyiz. Dizinin 1. sezondaki oyuncu kadrosu yine aynı şekilde 2. sezonda da olması muhtemel. İşte Lupin dizisinin oyuncu kadrosu.

Lupin 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Lupin 2. sezon ne zaman sorusuna şimdilik cevap veremeyebiliriz. Lupin dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağı için herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat dizi bu şekilde seyirciler tarafından ilgi görmeye devam ederse 2. sezon için Netflix’ten onay alması muhtemel gibi görünüyor. Dizi şu anda Netflix’te yeni olduğu için biraz uzun bir süre 2. sezonu düşünmek mantıklı olmayabilir. Fakat bu ilgi devam ederse yakın zamanda onay alınabilir.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
Exit mobile version