Teknodizi

Yenilmez 4 Konusu, İzlenir mi?

Yenilmez 4 konusu için aksiyon ve macera ağırlıklı diyebiliriz. Boyka, isminde ki kişinin dövüş sahnelerini izlediğimiz bir film.

Yenilmez 4 Konusu

Yuri Boyka, çok yetenekli ve dünyanın en iyi dövüşçüsüdür. Bir zamanlar Viktor adındaki rakibini dövüşte yener ve bu dövüş Viktor’un ölümüne sebep olur. Maçtan sonra Viktor’un durumunu öğrenemeyen Boyka, endişelenir ve soruşturur. Viktor’un bir ailesi olduğunu öğrenen Boyka, çok üzülür ve kendini affettirmek için Viktor’un eşi Alma’yı bulur.

Boyka, Viktor’un bir adamdan borç aldığını ve onu ödeyemeden öldüğünü ve bu borcu ödemek için Alma’nın, Zourab’ın mekanında garsonluk yaptığını öğrenir. Zourab denen adamın ise Alma’da gözü vardır.

Boyka ismindeki bu yenilmez dövüşçü, kendini affettirmek ve Alma’yı bu sorundan kurtarmak amacıyla yoluna devam eder ancak bir sorun vardır, Boyka bu yolda çok zorluklarla mücadele edecektir.

Yenilmez 4 hoşuna gitti mi?

Peki bu film izlenir mi ? Evet, bu film izlenir. Özellikle de dövüş filmi meraklısı olanlar için mükemmel bir sinema filmidir. Filmi izleyeceklere şimdiden iyi seyiler diliyorum.

Daha fazla detay için IMDB sitesini ziyaret edebilirsin.

Bazı Oyuncular

Yuri Boyka => Scott Adkins
Alma => Teodora Duhovnikova
Koshmar => Martyn Ford
Warden
=> Valentin Ganev
Viktor => Emilien De Falco

Yenilmez 4 konusu hoşuna gitmedi mi? İstersen buraya tıklayarak Sosyal Ağ konusuna gidebilirsin 🙂

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
Exit mobile version