Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Biz kimiz

Teknodizi 2019 yılının Kasım ayında kurulmuş; dizi ve filmler hakkında tanıtım ve inceleme yapmaktadır.

Teknodizi ile ilgili bir sorunu veya telifli içerikleri mail adreslerimiz aracılı ile bizlere aktarabilirsiniz. Talebiniz en yakın zamanda incelenecek ve geri dönüş yapılacaktır.

E Mail Adresimiz: info@teknodizi.com

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

Bildirimlere izin verdiğiniz taktirde sizden mail adresinizi veya bildirim izini istemekteyiz. Bunun sebebi çıkacak içeriklere ilk göz atabilecekler arasında yer almanız içindir.

Siz istemedikçe ek olarak hiçbir bilginizi istemiyoruz ve kayıt altında tutmuyoruz. Yorum yaptığınızda veya form doldurduğunuzda email adresiniz, adınız, soyadınız ve yorumunuz Teknodizi yayın hayatına devam ettiği sürece kayıt altında tutulacaktır. Bu bilgiler başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

Yorumlar

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

E-posta adresinizden oluşturulmuş anonimleştirilmiş bir metin (hash olarak da adlandırılır) Gravatar hizmetine, servisi kullanıp kullanmadığınızı görmek için, sağlanabilir. Gravatar servisinin gizlilik politikası şu adrestedir: https://automattic.com/privacy/. Yorumunuzun onaylanmasından sonra profil resminiz yorumunuzla birlikte herkese görünür.

Ortam

Yüklediğiniz profil resimleri herkese açık olarak paylaşıldığından içerisinde GPS veya EXIF içermemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Web sitesi ziyaretçileri, kolayca indirip içerisindeki bilgileri kullanabilir.

Analiz

Teknodizi daha iyi bir kullanılabilirlik ve kullanıcı odaklı hareketler sergilemek adına Google Analytics kullanmaktadır. Google Analytics, web sitesi ziyaretçilerinin sitede kalma süresini, tarayıcılarını, gezdiği linkleri, ülkeleri ve şehirleri ve benzeri bilgileri sunmaktadır.

Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi