2 Dakikada Netflix Sansür Kaldırma

Sayfa İçerikleri

Dijital platformlarında denetlenmeye başlamasıyla BluTV, Netflix gibi platformlarda kısıtlamalara gidildi. Netflix sansür kaldırma işlemi nasıl yapılır?

Artan denetlemeler ile sadece bazı sahneler kesilmedi aynı zamanda bazı dizilerin bölümleri de izlenmeye karşı engellendi. Kısacası Türkiye şartlarına uymayan tüm içerikler platformdan kaldırıldı.

Tabii ki hal böyle olunca internet aramalarında Netflix sansür kaldırma aramaları artmaya başladı çünkü Netflix’in çoğu yapımı Türkiye şartlarına uymuyor. Netflix her şeye engel koyamayacağını anladığında ebeveyn koruması koyarak engellerin bir nebze önüne geçmeyi başardı. Türkiye’de engellenen içeriklere ulaşmak için VPN kullanabilirsiniz.

Netflix Sansür Kaldırma Kimler İçin İdeal?

En çok aranılan içerikler arasında Netflix Behzat Ç sansür kaldırma yer alıyor. Sizde Behzat Ç hayranıysanız bu yapımı sansürsüz izlemek istiyor olabilirsiniz. Netflix küfür sansür kaldırma işlemini bu rehberde öğrenerek dizi veya film keyfinizin bip sesiyle bölünmesini engelleyebilirsiniz.

VPN kullanarak Netflix sansür kaldırma

VPN kullanarak netflix sansür kaldırma
pexels

VPN programları konumunuzu yurt dışı olarak göstererek girmek istediğiniz sitelere ulaşmanızı sağlar. Netflix her ülke için farklı yayın yaptığından Türkiye sınırlarında engelli olan bir içeriği VPN yardımı ile görebilirsiniz.

Bu ayrıca Netflix Amerika yapımları içinde geçerlidir. Ülkemizde Amerika’da yayınlanan içeriklerin sadece 1/8’i bulunmaktadır. Eğer İngilizce’de iyiyseniz VPN yardımı ile birçok içeriğe erişebilirsiniz çünkü VPN ile izlediğinizde alt yazı bulunmamaktadır.

Netflix için VPN programı arıyorsanız işiniz biraz zor çünkü firma en iyi önlemleri almak için bir hayli uğraşmış durumda. Fakat korkmayın! Opera tarayıcısında yüklü gelen VPN sayesinde kolaylıkla içeriklere erişebilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz. Tek yapmanız gereken Opera tarayıcısını indirdikten sonra sol üstte bulunan VPN kısmını aktif ederek sayfayı yenilemeniz. Tebrikler! Artık yurt dışından bağlandığınız için sınırlar size işlemiyor.

İlgini çekebilir   Netflix İçerik Oynatılamıyor Hatası

Normal VPN programlarını da kullanabilirsiniz fakat Opera son zamanlarda tarayıcı olarak da oldukça dikkat çekmektedir. Bir şans vererek hem Netflix içeriklerine ulaşabilir hem de Operanın keyfini çıkarabilirsiniz.

VPN ile izlediğim dizilerde & filmlerde alt yazı var mı?

Hayır. Ülkemizde yayında olmayan hiçbir yapımda Türkçe alt yazı bulunmuyor.

VPN ile Netflixe Girince Neden Hata Alıyorum?

Netflix, ülkelere göre olan kütüphanesini son derece önemseyen bir sistem. O yüzden birçok VPN sistemini engellemeyi başarmıştır. Ancak başka VPN programlarını deneyerek sorunu çözebilirsiniz.

Netflix Behzat Ç. Zaten Sansürlü Müydü?

Evet. Netflix satın almadan önce Behzat Ç. sansürlüydü

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Mayıs 24, 2020
6.936 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi