Çocuklarla Birlikte Izlenebilecek Filmler

Sayfa İçerikleri

Son zamanlarda günümüzün çoğunu ailemizle evde geçiriyoruz. Evde geçirdiğimiz zamanlarda yapılacak etkinliklerden biriside film izlemek. Ailenizle ve çocuklarınızla birlikte her yaşa hitap eden film izlemek istiyorsanız bu konumuz tam size göre. İşte çocuklarla birlikte izlenebilecek filmler.

cocuklarla-birlikte-izlenebilecek-filmler

1- İyi Dinozor

Yönetmeni Jennifer Lee olan bu film bir çocuk ve bir dinozorun hikâyesini anlatmakta. Bu film bir varsayım üzerine kurulu. Bu varsayım; Eğer dünyaya meteor çarpmasaydı ve dinozorların nesli tükenmeseydi ne olurdu? İyi Dinozor çocuklarınızla izleyebileceğiniz muhteşem bir animasyon filmidir.

cocuklarla-birlikte-izlenebilecek-filmler

2- Ratatouille

Ratatouille aslında birçoğumuzun da çocukluk filmidir. Brad Bird tarafından 28 Haziran 2007’de gösterime giren bu animasyon filminin konusu şu şekildedir: Hayal gücüne maruz kalıp yer yüzüne çıkan Remy adlı küçük fare ayrıca yemek yapmayı da çok sevmektedir. Bir anda kendisini hayranı olduğu Guasteu adlı Şef’in lokantasında buluyor. Bu lokantadaki Linguini adlı çöpçü çocuğun yanlışlıkla karman çorman ettiği çorbayı düzeltiyor. Bunu farkeden Linguini fareyi arama peşine düşüyor ve yardım istemesiyle macera başlıyor.

cocuklarla-birlikte-izlenebilecek-filmler

3- Kung Fu Panda 3

İlk serileriyle çocukların gözdesi haline gelen Kung Fu Panda’nın devam filmi Kung Fu Panda 3’de çocuklarınızla izleyebileceğiniz en iyi filmlerden birisi. Kahramanımız Po her zamanki gibi kung fu yeteneklerini geliştirmek ve öğrenmek istiyor. Bu filmde hocası olan Shifu’nun emekliye ayrılmasıyla artık hocalık yapma görevini üstleniyor.

İlgini çekebilir   2021 Yılında Vizyona Girecek Filmler
cocuklarla-birlikte-izlenebilecek-filmler

4- Scoob!

Aslında 1999 yılından bu yana dizi şeklinde bölüm bölüm yayınlanan Scooby Doo’nun 18 Eylül 2020’de yayınlanan Scoob! adlı sinema filmi de aynı şekilde önceki bölümleri gibi maceralar içeriyor.

cocuklarla-birlikte-izlenebilecek-filmler

5- Çılgın Hırsız 3

Çılgın Hırsız 2’nin devam filmi olan bu film 25 Ağustos 2017’de gösterime girmiştir. Filmin konusu; yine önceki serilerden tanıdığımız Gru, eski bir çocuk yıldız olan Balthazar Bratt’a karşı yüzleşir. Uzun süredir de kayıp olan ikiz kardeşi Dru ile karşılaştığında da kardeşlik yarışına girerler.

6- Buz Devri: Büyük Çarpışma

İlk filmi 2003 yılında yayınlanan Buz devri’nin en son filmi olan Buz Devri: Büyük Çarpışma Buz devri serisinin 5. devam filmidir. Filmimizin konusu yine ilk filmden bu yana Meşe palamudu delisi olan Scrat’ın bazı kozmik olaylara müdahale etmesiyle başlıyor. Bu olayla birlikte dünya yine yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Filmimizin kahramanlarını harekete geçiren bu olaylarla birlikte kahramanlarımız bu olayı çözmek için yine bir yolculuğa çıkar.

7- Yukarı Bak

Yukarı Bak, 16 Ekim 2009’de vizyona giren komedi-dram animasyon filmidir. Carl ve Ellie’nin arkadaşlığı ve aşkıyla başlayan film, Ellie’nin ölmesiyle ve Carl’ın bir izci çocukla dünyayı gezmeye başlamasıyla macera başlıyor.

8- Oyuncak Hikayesi 4

İlk filmlerinden de yakından tanıyıp severek izlediğimiz Oyuncak Hikayesi’nin devam filmi olan Oyuncak Hikayesi 4, 21 Haziran 2019’da izleyicileriyle buluştu. Film kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin macerasıyla başlıyor. Forky oyuncak olduğunu hiçbir zaman kabul etmez ve dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar.

İlgini çekebilir   İzleyen pişman izlemeyen bin pişman: Netflix dizi önerileri

Ayrıca Netflix‘ten Aile & Çocuk listesine bakarak güzel filmler bulabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Muzaffer Bayraktar
Yazar
Aralık 27, 2020
181 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi