Control Z Yeni Sezon Ne Zaman? Control Z 3. Sezon Ne Zaman?

Control Z yeni sezon ne zaman sorusunun yanıtıyla ilgili tüm bilgileri bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz. Netflix’te popüler olan dizi ikinci sezonda yeni karanlık sırlarla karşımıza çıkmıştı. Peki Control Z 3. Sezon ne zaman gelecek?

Control Z Yeni Sezon Ne Zaman?

Meksika yapımı gençlik dizisi, beklenmedik bir şekilde başladığından beri büyük bir başarı yakalamayı başardı. Control Z yeni sezon sorusuna ise Netflix’ten herhangi bir yanıt gelmedi. Resmi olarak üçüncü sezon onay almadı. Ancak dizinin formatı ve akışı o kadar başarılı ki, önümüzdeki birkaç gün ve haftalarda dizinin sona ereceğini düşünmek hata olur.

Netflix’in Control Z 3. Sezon için de onay vereceğini düşünüyoruz. Dizinin 2022 yazında yayınlanacağını varsayabiliriz. İlerleyen süreçte Control Z yeni sezon ne zaman sorusunun cevabı hakkında bilgi sahibi olduğumuzda bu yazımızı güncelleyeceğiz. Henüz ikinci sezonu izlemeyenler için Control Z 2. Sezon fragmanına bir göz atalım:

Control Z 2. Sezon Fragmanı

Control Z Konusu

Control Z dizisi, bir okulda geçiyor. Bilinmeyen bir hacker, öğrencilere birbirlerinin en karanlık sırlarıyla şantaj yapar. Bir öğrencinin bir öğretmenle olan ilişkisi gibi sırlar ortalığa dökülmeye başlar. Hacker her şeyi bilmektedir. Öğrencilerin cinsel hayatları ve transseksüel bir öğrencinin durumu bile hacker tarafından açığa çıkarılır. Dizinin başrollerinden olan Sofia, bu duruma katlanmak istemez ve hackerin izini sürmeye çalışır.

2. Sezonda da bu hacker avı devam etmektedir. Henüz izlemeyenler için spoiler vermemek adına şimdilik bu kadar bahsedebiliriz.

İlgini çekebilir   Biohackers 3. Sezon Ne Zaman?, Biohackers Oyuncuları

Control Z’yi beğendiyseniz Biohackers 3. Sezon Ne Zaman?, Biohackers Oyuncuları adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Şükür
Yazar
Ağustos 5, 2021
318 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi