Zenginler Okulu: Elite Konusu ve Oyuncuları

Sayfa İçerikleri

Dünyaca ünlü dizi & film izleme platformu olan Netflix‘te yer alan Elite ilk olarak 2018 yılında Netflix’te başlamış bir okul dizisidir. Film İspanya’da ki özel bir okulda geçmektedir. İşte sizler için Elite konusu ve oyuncuları.

ELITE Konusu

Dizi İspanya’da popüler bir özel okul olan Las Encinas‘da geçmektedir. Okulda genel anlamda zengin çocuklar eğitim görmektedir. Okulun tamamı zengin çocuklardır. Fakat okulun dizideki ilk döneminde Las Encinas’a uzun zamandan sonra burslu şekilde gelen 3 çocuk diğer çocuklar gibi zengin değildir. Bu yüzden diğer zengin çocuklar tarafından pekte hoş karşılanmıyorlar. Bu 3 çocuk, okullarının depremden çökmesiyle Las Encinas’a gelmiştir. Aslında dizinin konusu ve olayları bu 3 öğrencinin okula gelmesiyle patlak veriyor. Genel olarak ELITE bir gençlik dizisi olsa da içerisinde bol bol gizem, aşk ve dram konularını da barındırıyor.

Okulda bir öğrencinin esrarengiz bir şekilde ölmesiyle olaylar tam anlamıyla başlıyor. Burs ile okula gelen öğrencilerin durumu diğer öğrencilere göre iyi olmadığı için bu olaydan bu 3 öğrenci sorumlu tutuluyor. Ayrıca dizide dini konulara da yer verilmiş. Burs ile gelen 3 öğrenciden biri olan Nadia, müslüman başörtülü bir kızdır. Dizide okula geldikten sonra okul yönetiminin başörtüsünden dolayı uyarı alması ve çıkartmaması durumunda okuldan uzaklaştırılacağının söylenmesi gibi olaylar da bulunuyor.

elite-konusu-ve-oyunculari

ELITE Bölüm ve Sezon Sayısı

ELITE şu anda 3 sezon ve 24 bölümden oluşmaktadır. Dizi hala final yapmadığı için yeni sezon ile birlikte kadrosunda da değişiklik yapılarak tekrar vizyona geleceği söyleniyor. Bazı kullanıcıların söylemlerine göre 4. Sezon 2020 yılının sonlarına doğru gelebilir. 4. Sezonun da yine diğer sezonlar gibi 8 bölümden oluşacağı da bu söylemler arasında.

İlgini çekebilir   You 4. Sezon Gelecek mi? You 4. Sezon Ne Zaman?

ELITE Oyuncu Kadrosu ve Yönetmeni

 Elite’nin yönetmenliğini Ramon Salazar ve Dani De La Orden yapmaktadır.

Yapımcılar

– Dario Madrona

 – Carlos Montero

Oyuncu Kadrosu

– Ester Exposito: Carla

 – Omar Ayuso: Omar

 – Miguel Bernardeu: Guzman

 – Mina El Hammadi: Nadia

 – Itsan Escamilla: Samuel Garcia Dominguez

 – Miguel Herran: Christian

 – Jaime Lorente: Nano

 – Lora Marceli: Beatriz

 – Danna Paola: Lu

 – Maria Pedraza: Marina

Bir önceki konumuz Netflix Ekran Yansıtma Sorunu adlı konumuzu okumak için linke tıklamanız yeterli.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Muzaffer Bayraktar
Yazar
Kasım 10, 2020
261 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi