En iyi aksiyon filmleri 2020

Sayfa İçerikleri

En iyi aksiyon filmleri 2020 listesi hayatınızda ki hareketsizlikten sıkıldıysanız tam size göre. Lafı fazla uzatmadan listeye geçelim mi? 🙂

1-) Yenilmez 2 – 3 – 4 (2002)

Yenilmez serisinden kısaca bahsedelim. Hapishaneler arası bir dövüş turnuvası düzenlenir. Scoot Edward Adkins’in canlandırdığı Yuri Boyka adındaki mahkum bu turnuvaya katılıp kendini kanıtlamak ister. Kendi hapishanesindeki kişiyi yener, turnuvaya gider. Yuri Kendi boyundan büyük işlere mi kalktı yoksa bu işin altından kalkabilecek mi?

2-) Asla pes etme (2008)

Jake Tyler yeni okulunda bir kız ile tanışır. Bir zaman kız Jake Tyler’i partiye davet eder ama aslında o partide Jake Tyler ile Ryan dövüşecektir. Ryan düzenlenen turnuvalardan birincilikle ayrılmış biridir. Acaba Jake Tyler, Ryan’ı yenebilecek midir?

3-) Kan ve Kemik (2009)

Isaiah Bone kendine bir söz verir ve bu söz için düzenlenen dövüşlere katılması gerekir. O çok başarılı bir dövüş ustası ama karşısındaki rakiplerine karşı dayanabilecek kadar iyi durumda mı?

4-) IP Man 3 (2009)

Ip man, Cheung Tin-chi isminde kendi gibi dövüş sanatlarıyla ilgilenen bir adamla tanışır. Bir zaman Sang isimli bir çete lideri, mahalledeki mülkleri ele geçirmeye başlar. Ip usta, kendi öğrencileri ile birlikte mahalleyi koruma görevini canı pahasına üstlenir.

5 – Savaşçı (2003)

Ting tapınak merdivenlerinde bebekken bulunmuş ve keşişler tarafından büyütülmüştür. Keşişler “Muay Thai” adı verilen dövüş tekniğini öğretmiştir ama bunu kullanarak dövüşmesini yasaklamıştır. Genç Ting, köy halkı arasından Bangkok’a gidip heykelin baş kısmını bulma görevi için seçilmiştir ve Ong-Bak’ın başını kurtarmak için karanlık yeraltı dünyasına girmiştir.

İlgini çekebilir   Zombieland 2 Konusu, İzlenir mi?

Şimdilik en iyi aksiyon filmleri 2020 listesi bu kadar 🙂 Senin de önerin varsa yorum olarak gönder sonraki listemizde o da yer alsın.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Aralık 22, 2019
396 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi