Fractured Filminin Konusu 

Sayfa İçerikleri

Gerilim, psikoloji ve gizem türü içerisinde bir film olan Fractured filminin konusu hakkında detay almak için yazımızı okumaya devam edin. Fractured filmi 2019’da yayınlanmıştır. Filmin ismi Türkçe’de kırık ve çatlak anlamlarına gelmektedir. Yönetmeni Brad Anderson olan olan film, gizemli ve bir bilmece havası veren psikolojik oyunlarla izleyicileri meraklandırıyor ve ekran başına kitliyor.

Fractured Başrol Oyuncuları

Fractured filminin konusu bünyesindeki başkarakterler; Ray Monroe, Joanne Monroe ve Peri Monroe kişilerini Sam Worthington, Lily Rabe ve Lucy Capri canlandırmaktadır.

Fractured Kaç Dakika?

Filmin süresi 1 saat 40 dakikadır. Fractured filminin konusu yoğun olmasına rağmen kısa bir sürede tüm noktalara değiniliyor.

Peki Bu Gizem ve Gerilimle Dolu Olan Filmin Konusu Ne?

Film, bir seyahate çıkan çekirdek bir ailenin araba yolculuğuyla başlar. Bir benzin istasyonuna mola vermek için giderler. Kısa süre sonra küçük kızları bir kaza geçirir ve ilk önce küçük kızı ardından da annesi kaybolur. Kazadan sonra kızını ve eşini hastaneye götüren Ray Monroe, ailesini hastanede bulamaz. Bu karakter oyunculuk performansıyla izleyiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Sonrasında adam ailesini bulmak için uğraş vermeye başlar. Ve burada Fractured filminin konusu tüm aksiyonu ve gizemi başlar.

Hastanede ailesini sormadığı yetkili bırakmak, ancak inanılmaz şekilde ailesini gören ve bilen kimse yoktur. Bununla birlikte başrol adeta çılgına döner. Kızın babası, filmde kendisini sürekli bir psikolojik çatışmaların içinde bulur ve işin içinden çıkamayarak psikolojik bunalıma sürüklenir. Yine de bu denemekten vazgeçmeyen Ray Monroe, gerçeklerin peşine düşer ve sonunda onu bekleyen şaşırtıcı bir olayla karşılaşır. Bu olayın sonu ise izleyicilerin kafasını karıştıracak niteliktedir.

İlgini çekebilir   Silicon Valley 6. Sezon 4. Bölüm İncelemesi

Fractured filminin konusu; gerilim panik, şüphe ve korku duygularıyla ön plana çıkıyor. Akıcı bir senaryoya sahip olan bu film gözünüzü kırpmadan izleyebileceğiniz türden! Çünkü her olay art arda gelişiyor ve şaşırtıcı hadiseler yaşanıyor. Filmin başından sonuna kadar izleyicide merak duygusu ve çözümleme isteği hakimdir. 

Fractured filminin konusu, izleyici kitlesi yorumlarına bakıldığında beklenenden bambaşka bir son sunuyor ve bu da izleyiciyi ikilemde bırakıyor. Ancak gizem filmlerini seviyorsanız bu ikilemi çözmek çok da zor olmayacaktır. Bu filmi özgün gerilim ve psikolojik film arayışında olan herkese öneririz. Şimdiden iyi seyirler!

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Ceyda Ercoşgun
Yazar
Mayıs 22, 2022
29 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi