İçimizi ısıtan filmin devamı; Frozen 2 izlenir mi?

Frozen 2 geçtiğimiz günlerde sinemaya çıktı ve bir süre de yayında kaldı. Şuan internet üzerinde kopyaları bile bulunuyor.

Öncelikle film hakkında genel bilgilendirme yapalım;

IMDB: 7,3

Süre: 1 Saat 43 Dakika

Frozen 2 Konusu

İlk filminde ailesini kaybeden kardeşlerin trajedisi hala son bulmuş değil. Atalarının yaptığı bir hatanın ceremesini Elsa ‘nın halkı çekmektedir. Bu durumu düzeltmek isteyen Elsa hayatını riske atmak pahasına bir çok maceraya atılmıştır.

Frozen 2 İzlenir mi?

Eğer kendiniz için izlemeye gidecekseniz kesinle verdiğiniz dakikaya değmeyecek bir yapım olmuş. En azından benim için öyle. Çocuklar için ise idare edilebilir.

İlk başlarda Disney ‘in yapımcılığına güvenerek açtığım fakat 30. dakikalarda iyice sıkılmaya başladığım, belki konu şimdi açılır diyerek filmi bitirdiğim için puanlamayı ben yapacak olsaydım 10 üzerinden en fazla 3 verebilirim.

Yine de çocuğunuzla, kardeşinizle izlemeye karar verirseniz söylemem gerekiyor ki aşırı şekilde müzik sahnesi var. Filmin yaklaşık 15 – 20 dakikası müzik ve kliplerle geçiyor. İlk filminde bu müzikler ve sahneleri sayesinde büyük ödüller alabilmesi sebebiyle böyle bir yola başvurmuş olabilir.

Yazar Düşüncesi

Ana konuya daha iyi odaklansalar, macerayı arttırsalar kesinlikle daha iyi olabilirdi. Son sahnesi dışında neredeyse hiçbir şey olmuyor. Benim için bu filmin alabileceği değerler ise şu şekilde;

IMDB: 3

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
İlgini çekebilir   Paranoyak bir katil aşık olursa ne olur? - You dizi konusu
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Aralık 7, 2019
133 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Lupin 2. Sezon Konusu Ve Oyuncuları
New Amsterdam Konusu ve Oyuncuları
Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular
Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba