Netflix Paketleri 2022

Sayfa İçerikleri

Netflix, üyelik satın almak istediğimizde bize birçok seçenek sunmakta. Bu seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulmak için sizler için bir derleme yapmak istedik. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde ya da arkadaş grubunuzla ortak alacağınız ve en iyi görüntüyü en uygun fiyata alacağınız Netflix paketini seçmelisiniz.

Netflix paketleri 2021 yılının son ayında bizlere üç baz paket sunmaktadır. Bunlar;

  • Temel
  • Standart
  • Özel

Olarak sıralanmaktadır. Paketler Video kalitesi, Çözünürlük üzerine fiyatlandırılmıştır. Satın aldığınız tüm paketlerde uygulama ya da web sitesinden giriş yaparak Televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tabletinizde Reklamsız ve İzlediklerinize uygun içerik tavsiyeleri gibi ayrıcalıklarla seyredebilirsiniz.

Paketler ve sundukları ise şöyle;

Netflix Paketleri: Temel Paket

Aylık olarak 26,99 TL olan paket 480p yani “iyi” olarak adlandırılan görüntü kalitesinde hizmet vermektedir. Bu planı sadece tek kişiyseniz almanızı önerebiliriz. Çünkü haricen aynı anda başka bir kullanıcı hesabı kullanamamaktadır.

Netflix Paketleri: Standart Paket

40,99 TL olan bu paket 1080p görüntü kalitesi sunmaktadır. Netflix bu görüntü kalitesini “daha iyi” olarak adlandırmıştır. Bu planı bir arkadaşınızla satın aldığınızda kişi başı aylık ücret 20,5 TL ‘ye tekamül etmektedir. Temel pakete göre daha iyi görüntü kalitesi sunmakla beraber iki kişi satın aldığınızda temel paketten 6,5 TL daha uyguna daha iyi bir görüntü alarak fiyat performans açısından daha iyi hizmet alacağınızdan şüphe yoktur.

İlgini çekebilir   2 Dakikada Netflix Nasıl İptal Edilir?

Netflix Paketleri: Özel Paket

54,99 TL olan bu paket 4K+HDR seçeneği sunmaktadır. Paketi Netflixin kullanıcılarına sunduğu “en iyi” pakettir. Bu plan 4 farklı cihazda aynı anda izleme imkanı sunmaktadır. Sağlanan 4K+HDR görüntü kalitesine erişmek için görüntü kalitesini destekleyen ekran ve internet sağlayıcısının da gerekliliği unutulmamalıdır. Eğer destekleyecek donanımlara sahip değilseniz yine 1080p 720p 480p gibi görüntü kalitelerinede erişiminiz olacaktır. Bu paketi ailenizden dört kişi ile satın aldığınızda kişi başı 13,75 ödeyerek Netflixin en iyi paketine diğer iki paketten daha uygun olarak seçeceğiniz kişiler ve siz sahip olabilirsiniz.

Paketler hakkında yaptığımız incelemeler doğrultusunda fiyat performans olarak en makul paket Özel paket olarak tarafımızdan belirlenmiştir. Bu planı arkadaş grubunuzla ya da evdeki kişilerle satın almanız Standart ve Özel pakete göre daha uyguna gelmekle beraber daha iyi görüntü kalitesine sahip olarak, seyir zevkinizi arttıracağını düşünüyoruz.

  • Temel Paket => 26,99 >> 12.00 TL
  • Standart Paket => 40,99 >> 26.00 TL
  • Özel Paket => 54,99 >> 40.00 TL

Netflix nasıl daha ucuza alınır ?

Netflix’ i ucuza almanın birçok yolu var. Bunlardan bazıları yapılan kampanyalar bazıları ise Netflix paketlerinin bize sunduğu imkanlarla satın almak.

Papara ile Netflix nasıl alınır ?

Netflix birçok satın alma imkanı sunmaktadır. Bunların tümüyle satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bir ayrıcalık olarak Papara kart kendi kullanıcılarına kart kullanımına teşvik etmek için satın alma ayrıcalığı sunmaktadır. Peki nedir bu ayrıcalık ? Eğer Papara kartınız varsa kartın içerisine havale ya da ATM aracılığıyla para yatırmanız gerekmektedir. Papara kartınız ile satın aldığınız Netflix üyelik paketinin %50’si Papara kartınıza Cashback olarak tekrar yansıtılacaktır. Kampanya detayları ve paketler incelendiğinde %50 lik dilime sadece Standart paket dahildir. Çünkü kampanya aylık maximum 15 TL Cashback sağlamaktadır. Açıklayacak olursak paketleri satın aldığınızda;
Temel Paket => 26,99 >> 12.00 TL
Standart Paket => 40,99 >> 26.00 TL
Özel Paket => 54,99 >> 40.00 TL

İlgini çekebilir   Netflix Hata Kodları ve Çözümleri, En Yaygın 13 Hata Kodu

Verilen fiyatlar kurlara göre değişiklik gösterebilir. Bahsi geçen fiyatlandırmalar ve Cashback kampanyaları geçerlilik süresini yitirebilir. Fiyatlarda, kampanyalarda değişiklik görülebilir.

Makale 10.12.2021 Tarihinde derlenmiştir.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]
Doğukan Nuray
Yazar
Aralık 10, 2021
178 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi