New Amsterdam 4. Sezon Ne Zaman

Sayfa İçerikleri

New Amsterdam dizisinin 4. sezonu planlandığı gibi devam ederse 2021 sonbaharında başlayacak. NBC yapımı olan dizinin Netflix‘te sadece ilk iki sezonu bulunmakta. Dizinin 4. sezonunun ise Netflix’e gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

New Amsterdam 4. Sezon Gelecek Mi

New Amsterdam 4. Sezon kesinlikle gelecek. Dizinin yapımcısı Peter Horton 3. sezonun finalinin 8 Haziran Salı günü yapılacağını söylemişti. New Amsterdam dizisinin 4. sezon ilk bölümü 21 Eylül 2021’de yayınlanacak.

Dizi sadece 4. sezon için onay almakla kalmayıp 5. sezon için de onay aldığı biliniyor. Sonraki iki sezonun onay aldığı duyurusu ise Ocak 2020’de yapılmıştı. Bu demek oluyor ki dizinin 4. ve 5. sezonu en geç 2023 baharına kadar yayınlanacak. New Amsterdam 3. sezon fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

New Amsterdam 3. Sezon Fragmanı

New Amsterdam 4. Sezon Kaç Bölüm

New Amsterdam’ın 4. Sezonu yapılan açıklamaya göre 16 bölümden oluşacak. Daha önce dizinin birinci sezonu 22, ikinci sezonu 18 ve üçüncü sezonu 14 bölümden oluşmuştu. Dizinin bir bölümünün ortalama uzunluğu ise 42 dakika civarında.

Dizinin 5. sezonunun da geleceğini, yapılan açıklamaların dizinin toplam 92 bölümünün çekildiği yönünde olmasıyla anlayabiliriz. Bu sayı, beşinci sezonun 22 bölüm olacağı anlamına da geliyor olabilir.

New Amsterdam 4. Sezon Oyuncuları

Dizideki RolüCanlandıran Kişi
Dr Max GoodwinRyan Eggold
Dr Laura BloomJanet Montgomery
Dr Helen SharpeFreema Agyeman
Dr Floyd ReynoldsJocko Sims
Dr Iggy FromeTyler Labine
Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]
İlgini çekebilir   Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba
Şükür
Yazar
Temmuz 29, 2021
1.593 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi