Silicon Valley 6. Sezon 4. Bölüm İncelemesi

Silicon Valley 6. Sezon 4. Bölüm incelemesi karşınızda. Bölümün özeti ve benim fikirlerim içerisinde yer aldığı için bundan sonraki alan Spoiler Bölgesidir.

1 Milyar $ yatırımı reddeden Pied Piper, güçlü bir hamle yapmak için Hooli’yi satın almıştı. Bu sırada 1 milyar $ teklif edip reddedilen Maximo, Laurie ve Colin ile anlaşma yapmıştı.

Hooli, Pied Piper tarafından alındıktan ve Gavin büyük bir hayal kırıklığına uğradıktan sonra kendisini kitap yazarlığına veriyor. Biz Hooli ve teknoloji serüveni hakkında bir kitap yazıp tecrübelerini anlatacağını düşünürken romantik bir kitap yazıp tamamen teknolojiden kopuyor ve bir kitapevinde kitabını okurken unutulmaya yüz tutuyor.

Bunlar yaşanırken bu sırada Monica, Laurie’nin de bulunduğu kadın haklarıyla ilgili topluluğa giriyor ve Richard kadın haklarıyla ilgili yanlış anlaşılmamak için Monica’yı Foxhole’un başına geçiriyor.

Richard, Dinesh’in önerisi üzerine “Alfalık” videosunu izlemeye başlamıştı. Richard’ı çok sinirlendiren eski iş arkadaşı hala dalgasını geçiyordu ki Richard gerçekten sinirlenip ona vurana kadar. “Alfalık” videosunun üzerinde bıraktığı etkiyi burada görüyoruz. 🙂

Tabii Jared’ın kaç sezondur süren ailesini bulma macerası devam ediyor ve bu sefer sanırım gerçek ailesini buluyor, ama işler umduğu gibi gitmiyor…

Ailesi onu gerçekten çok saçma bir sebepten dolayı reddettiğini söylüyor ve Jared bir kez daha hayal kırıklığına uğruyor.

Son olarak beklenmedik bir şey yaşanıyor; Jared, Pied Piper’a geri dönmek istiyor ama ofise geldiğinde onun yerine başkasının alındığını öğreniyor.

İlgini çekebilir   Harika bir macera: Arrow Konusu

Bu bölümde ki fikirlerimi belirtmek isterdim ama senaristler her şeyin en iyisini yaptıklarından maalesef ben daha iyisini bulamadım 🙁

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Kasım 20, 2019
109 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi