Supergirl 5. Sezon 8. Bölüm İncelemesi

Supergirl 5. Sezon 8. Bölüm incelemesine başlamadan önce tek söyleyebileceğim şey “Kriz Yaklaşıyor!” Şimdi bol spoiler içeren yazımıza başlayabiliriz.

Öncelikle bölümün konusundan başlayayım ondan sonra yaklaşan krize göz atarız.

Bu bölümün ana konusu tamamen ihanet üzerindeydi. Lena ve Malefic ‘in nasıl bir insana dönüştüklerini gösteren 40 dakika için 2 hafta beklemeye değer miydi bilemiyorum :/ (Geçen hafta yayınlanması gereken bölüm bu hafta yayınlandı).

Lena ‘nın sonda yaptığı hareket ise baya üzdü beni. O güzel, sevimli Kara için canını verebilecek Lena gitti; yerine başkasına suç atabilecek, bedenlerini host olarak kullanabilecek ve kafasına göre esir alabilecek bir Luthor geldi.

Bir diğer bölümün saçmalığı ise o toprak bükücüyü boşa kullanmalarıydı. Sadece Lena ile Super Girl arasında ki savaşı gösterseler dolu dolu daha iyi olurdu. Arada fragman gibi çıkıp gitti. Bunu normal bölüm olarak yapsalar volkanı canlı görsek Kara gidip söndürmeye çalışsa da sonra yapamayıp, kardeşi ile motivasyon konuşması yaptıktan sonra dağı söndürebilseydi ya(Sanırım Super Girl bölümlerini kısaca özetledim 🙂 ).

Bölüm hakkında genel bir değerlendirme yapsaydım 10 üzerinden 5 verirdim. Çünkü süper kahraman dizisi izliyoruz ama bölümün yarısı Kara ‘nın yavru köpek gözleri ile Lena ‘ya yaptığının yanlış olduğunu anlatmasıyla geçti. Git bas sığınağını geliyon mu gelmiyon mu de göster gününü.

Sığınak demişken virüs kısmı da epey komikti. Adamlar zaman ayarlı virüs göndermiş 😀 Gittiği andan itibaren bilgisayarı bozabilecek bir şey yok mu koskoca uzaylıları bile hapsettikleri karargahta?

İlgini çekebilir   O bir uçak! Hayır o harika bir avukat: Better Call Saul

Supergirl 5. Sezon 8. Bölüm için Kriz Yaklaştı

Bundan önce diğer dizileri takip ediyorsanız sıkça duymuşsunuzdur ama Supergirl monitörden daha yeni nasibini alacak. Son sahnede John ‘u ziyaret ederek artık tüm yapımların birleşeceği mesajını verdi. Hele bir de Lex ‘i kurtarması? Uzun zamandır bu adamın iyi mi kötü mü olduğunu anlamaya çalışıyorum ama sürekli bir yerden ters köşe yapmayı başarıyor.

Bölümün kısa özetini yapacak olsaydım son 2 dakikaya bakarak “Çok heyecanlı bölümler bizi bekliyor” derdim.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Aralık 2, 2019
220 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi