You 3. Sezon Ne Zaman ve You 3. Sezon Oyuncuları

Sayfa İçerikleri

Aralık ayında yayınlanan 2. sezonun ardından Netflix, You 3. sezon onayını verdiğini sosyal medya hesaplarından paylaşarak duyurdu. İzleyiciler You 3. Sezon oyuncuları aramaları yapıyor.

Öncelikle merak ettiğiniz konu: You 3. Sezon Ne Zaman?

You 3. Sezon Ne Zaman
Joe’nun çok tatlı olan görsellerinden biri

Şu an için net bir tarih belirtilmezken tahmini çıkış tarihi 2020 ‘nin son çeyreği ile 2021 ‘in ilk çeyreği arasında olacak. Tabii ki Netflix ‘in yapacağı belli olmaz 🙂

Güncelleme: Geçtiğimiz kasım ayı itibariyle Netflix hesabından yayınlanan bilgiye göre 3. Sezon çekimleri başladı. Çok kısa bir süre sonra beraberiz :))

Biraz hafızanızı yenileyelim. Joe en son mükemmel sonu yakalamıştı ama Netflix “Hayır olamaz böyle bir şey dizi çok tuttu birkaç sezon daha yaparız” düşüncesiyle Joe’yu karşı komşusuna takık hale getirdiler. Gerçi şimdi düşündümde Joe ve Love karakterleri birbirinin aynısı bunlar mutlu olamaz zaten. You 3. Sezon oyuncuları bence birbirini öldürmeye çalışacak hep.

You 3. Sezon Oyuncuları

Karakterimizin peşini yine ölüler bırakmıyor. Haydi listeye geçelim.

  • Joe Goldberg => Penn Badgley,
  • Victoria Pedretti => Love Quinn,
  • Jenna Ortega => Ellie Alves,
  • James Scully => Forty Quinn,
  • Ambyr Childers => Candace Stone,
  • Carmela Zumbado => Delilah Alves

Sonraki Sezon için Teoriler

Listeden görebileceğiniz üzere karakterlerimizin yarısı önceki sezonlarda ölmüştü ya da ölmüş olabilirdi. Peki ben neden böyle bir şey diyorum.

İlgini çekebilir   Paranoyak bir katil aşık olursa ne olur? - You dizi konusu

You 3. Sezon ile birlikle belki de senaristler tamamen ters köşe yapmayı planlıyor. Bildiğiniz üzere Joe gerçekten kafası gidik, deli bir karakter. Bütün olayların kafasında yaşamadığı ne malum? Belki de deli hastanesinde bitecek ve bu sezon son olacak.

Aslına bakılırsa sondaki sahne olmasa her şey tatlıya bağlandı ve bitti (en azından Joe için). Oyuncularda da yeni sezon katılacak biri görünmediğine göre çok garip şeyler olacak gibi gözüküyor. Beklemedeyiz 🙂

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Ocak 14, 2020
823 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi