Better Call Saul 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Breaking Bad dizisinin devamı niteliğinde olan Better Call Saul dizisi 6. sezon ile hikayesini tamamlamış olacak. Sizin için 6. sezonla alakalı bazı bilgileri bir araya topladık.

Dizinin 6. sezonu 10 bölüm yerine 13 bölümden oluşacak. Dizinin çekimleri 10 Mart 2021’de başladı ve yeni bölümler 2022 baharından itibaren yayınlanacak.

Better Call Saul Konusu

Dizi, Breaking Bad’deki olaylardan birkaç yıl önce geçiyor ve daha sonra Saul Goodman olan avukat Jimmy McGill’in başlangıcını anlatıyor. Saul’un suç geçmişi ayrıntılı olarak ele alınırken aslında nasıl büyük bir yıldız avukat olarak kariyer yapmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığını anlatıyor. Daha da kötüsü, giderek daha fazla yoldan çıkıyor ve böylece Meksika uyuşturucu kartelindeki birkaç karanlık kişiyle temasa geçiyor. Aynı zamanda avukat olan kız arkadaşı Kim’den bu süreçte destek almaktadır.

Ayrıca Netflix’teki En İyi 8 Bilim Kurgu Dizileri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Better Call Saul 6. Sezon Oyuncuları

Kurnaz avukat Jimmy McGill, diğer adıyla Saul Goodman hakkındaki dizinin 6. sezon oyuncu kadrosu şöyle:

Bob Odenkirk, Gus Fring rolünde Giancarlo Esposito ve Mike Ehrmantraut rolünde Jonathan Banks 6. sezonda mutlaka olacaklar. Rhea Seehorn’un karakteri Kim Wexler de 6. sezonda önemli bir rol oynayacak ve dizi hayranları Kim’in Breaking Bad hikayesinin bir parçası olmadığını anlayacak.

Breaking Bad karakterleri Dean Norris ve Robert Forster 5. sezonda göründükten sonra, altıncı sezonda iki dizi arasında daha fazla konu örtüşmesi olabilir. Jesse Pinkman rolündeki Aaron Paul “The Path” ve Walter White rolündeki Bryan Cranston’un son sezonda boy göstereceği tahmin ediliyor.

İlgini çekebilir   Ölümü açıklamaya çalışmak: The OA Konusu

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Şükür
Yazar
Haziran 7, 2021
1.222 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi