I Am Not Okay with This Konusu

Çereziniz hazır, bilgisayarınız açık ve izleyecek dizi mi yok? Sakin olun ve tüm çerez bitmeden I Am Not Okay with This konusuna geçelim.

Öncelikle bu yazıyı daha önce yazmamın ve kaydetmeyi (sanırım) unutmanın verdiği acıyla tekrar anlattığımı bilmeni isterim. Bu seni şu şekilde alakadar edebilir; aynı kelimeleri tekrar kullanabilir ve seni biraz sıkabilirim :/ Her neyse asıl konumuza dönüyoruz.

Dizimiz zaten bir sezondan oluşuyor. O yüzden anlatmak pek zor değil 🙂 Ana karakterimiz olan Syd (Aslında kız ama erkeklik daha baskın olmuş) sıradan ergenlik problemleriyle boğuşmaktadır. Babası intihar edince annesini suçlamış ve annesiyle de arasını açmıştır.

Evde annesi ve kardeşi ile beraber kalmaktadır ama annesine küs olduğu için kardeşi ile iyi anlaşarak hayatını devam ettirmeye çalışır.

Tabii ki durum bununla bitmiyor, ergenliğe giren kızımız sorunlarla boğuşamıyor ve duygu patlamaları yaşıyor. Bu patlamalar ise gerçeğe dönüşmeye başlıyor. İçerisinde yer alan bir güç sayesinde korku ve nefret gibi duyguları hissettiğinde etrafında güçlü bir patlama yaparak ortalığı yerle bir ediyor.

I Am Not Okay with This İzlenir mi?

i am not okay with this konusu

Mini dizi izlemeyi seviyorsanız kesinlikle bir şansı hak ediyor. Daha önce The End Of The F***ing World izlediyseniz onun tadına bir şey diyeyim size.

Şimdi kabul edeyim bazı geçilecek sahneler yoktu değil. Dizi 7 bölümden oluşuyor ve her bölüm 20 dakika olduğu için toplamda 140 dakikalık dizinin 5 dakikasını atlayarak geçiyorsunuz. Ama o kadar da olsun değil mi? 🙂

İlgini çekebilir   La Casa De Tokyo Konusu ve Oyuncuları

İlk sezon hakkında bir değerlendirme yapsaydım herhangi bir şey söylemem çok zor olurdu çünkü hiçbir detaya girilmiyor. Karakter tanıtımları ve yaşanan olaylar ile biraz zaman geçiriyoruz. Ama şunu söyleyebilirim ki ilk sezonunun finali izlemeye gerçekten layık bir sezon finaliydi.

Bu dizi seni sarmadıysa başka bir mini dizi olan HIMYM Konusuna bakabilirsin. Tekrar görüşmek üzere 🙂

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Mart 9, 2020
190 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi