Teknodizi

Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular

Bir bilim kurgu romanı olan The Old Axolotl’dan esinlenen Into The Night bir belçika yapımı dizidir. Netflix’te 1 Mayıs 2020’de ilk sezonu yayınlanan bu dizi Belçika’nın ilk orijinal Netflix dizisidir. Peki Into The Night 2. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonu seyirciler tarafından oldukça beğenilen Into The Night, 2. sezon için Netflix’e başvurmasıyla onayını da almış oldu. Youtube’dan yayınlanan tanıtım filmi ile Into The Night’ın onay aldığını kendi kanalından duyuran Netflix “2. Sezon Güneş Gibi Doğacak.” açıklamasında bulundu.

Into The Night 2. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonu 1 Mayıs 2020’de çıkan Into The Night’in 2. Sezonu da Netflix’ten onay almış oldu. Onay aldığını bir tanıtım videosuyla seyircilerine paylaşan Netflix henüz 2. Sezonun tam bir tarihini vermedi. Netflix Youtube’da yayınladığı tanıtım videosunda Into The Night’in 2. sezonu için ”Henüz yolculuğumuzun başlangıcıydı.” demesiyle seyircilerini daha da heyecanlandırmış oldu. Dizinin ilk sezonunda Ayaz karakterini oynayan Mehmet Kurtuluş oyunculuğuyla pek çok seyirciyi kendisine hayran bırakmıştı. İlk sezondaki kadronun yine 2. Sezonda olacağı bilinmese de Netflix bu konu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadığı için kadro yine aynı kalacak gibi duruyor.

Ayrıca (ikinci sezona baktığınıza göre ilk sezonu izlediğinizi varsayarak spoiler içeren yorum yapıyorum) o son sahnede ne olduğunu tüm izleyiciler olarak çok merak ediyoruz. Adam asker sonuçta bir kelepçeden mi kaçamadı ben anlamadım. Konuyu uzatmadan üzücü haberi vermem gerektiğini düşünüyorum. Maalesef into the night 2. sezon ne zaman sorusu hala açıklanabilmiş değil. Netflix kısa bir süre önce pandemi nedeniyle 2 diziyi iptal ettiğini açıkladığı için bu dizilerin çekim süresininde uzayacağının sinyallerini vermişti. Ama ne demişler ümit kesilmez :)) Tıpkı bizler gibi dizinin oyuncuları da merakla yayın tarihini bekliyor. Bu süre boyunca sıkılmamak için tam 7 Sezon süren ve henüz yeni final veren The 100 Konusuna bakabilirsiniz.

Into The Night 2. Sezon Oyuncuları

Stéfano Cassetti – Terenzio Matteo Gallo

Pauline Etienne – Sylvie Bridgette Dubois

Laurent  Capelluto – Mathieu Daniel Douek

Jan Bijvoet – Richard “Rik” Mertens

Osman Azizi – Nabil Mallat

Mehmet Kurtuluş – Ayaz Kobanbay

Alba Gaïa Bellugi – Ines Mélanie

Astrid Whettnall – Gabrielle Renoir

Babetida Sadjo – Laura Djalo

Exit mobile version