Loki 2. Sezon Çıkacak Mı? Loki 2.Sezon Ne Zaman?

Dizi hayranlarının cevabını merakla araştırdığı “Loki 2. sezon çıkacak mı?” sorusunu bu yazıda yanıtlıyoruz. Disney’de yayınlanan dizinin ikinci sezonunun yayınlanması Marvel Studios tarafından onaylandı. Korona krizinin de araya girmesiyle birçok dizinin yayın tarihinin aksadığı aşikar. Tahminlere göre Loki 2. sezonuyla 2022 yazında ekranlara gelecek.

Marvel resmi internet sitesinde Loki 2. sezon hakkında ayrıntı veren bir makale yayınlamıştı. Marvel’in dizinin ikinci sezonu hakkındaki bu makalesi artık kesin olarak yayınlanacağı anlamına geliyor. 2. sezon bölümlerinin yayınlanması muhtemelen uzun sürecek. Marvel’in planına göre 2022’nin sonuna kadar içerik üretmek için boşluk mevcut değil.

Loki Fragmanı

Loki 2. Sezonda Ne Olacak?

Dizinin sonunda Sylvie, The One Who Remains adlı gizemli zaman koruyucusunu öldürdü ve tüm Nexus olaylarının en büyüğünü tetiklemiş oldu. Gerçek zaman çizelgesine göre, her biri büyük tehlikeler barındıran sayısız olaydan sadece biri tetiklenmiş oldu.

Time Variance Authority’nin arkasındaki kişinin Kang the Conqueror yani Immortus olduğu tahmin ediliyor. Dizinin ikinci sezonunda Kang’ın farklı varyantlarını görebiliriz. Dizi finalinde Loki ve Sylvie ayrıldı. Onları TVA’nın Nathaniel Richards tarafından yönetildiği ve kimsenin Loki’yi tanımıyor gibi göründüğü alternatif bir gerçekliğe göndermiş olabilir.

2. Sezonda Loki’nin bu çıkmazdan bir çıkış yolu bulmasa gerekecek. Şakaların tanrısı ve tanrıçasının tekrar bir araya geleceği ve ortadaki kaosu birlikte temizlemek zorunda kalacağı düşünülüyor.

Loki hayranlarına tavsiyemiz olan dizi listemize de göz atabilirsiniz: En İyi Amazon Prime Dizileri, Mutlaka İzlenmesi Gereken 12 Dizi

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
İlgini çekebilir   Better Call Saul 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Şükür
Yazar
Temmuz 18, 2021
63 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi