Netflix Açılmama Sorunu

Netflix 1997’de kurulmuş bir medya hizmeti sağlayıcısı olan bir yapım şirketidir. Günümüzde oldukça popüler olan Netflix açılmama sorunu neden meydana gelir?. İçerisinde istemediğiniz kadar film ve dizi bulunan Netflix, son zamanlarda bazı hatalarla kullanıcılarını biraz üzüyor.

Netflix Neden Açılmıyor?

Bu sorunun birden fazla cevabı var. Fakat en büyük sorun internet bağlantısından kaynaklı olarak görülüyor. Eğer internet bağlantınızda aniden bağlantı kaybı veya yavaşlık varsa internet sağlayıcı firmanızı arayarak sorunu düzeltmelerini isteyebilirsiniz. Bunun haricinde cihazlarda da problemler yaşanmaktadır. Örneğin andorid telefonlarda sık yaşanılan donma ve yanıt vermeme sorunları buna örnektir.

Bunun dışında Netflix’te bazı sorunlar daha vardır. Aslında bu sorunlar sadece televizyonda değil bilgisayar ve telefon gibi diğer cihazlarda da bulunuyor. Netflix bu sorunlar için yardım sayfası oluştursa da bazen bu sayfalarda sorunu çözmeye yetmiyor. Fakat şuanda bu sorunları çözebilmeniz için en iyi site Netflix’in yardım sayfalarıdır.

Netflix Açılmama Sorunu

Eğer herhangi bir cihazda Netflix açılmıyorsa aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. (Netflix’in tüm cihazlardaki sorunların detaylı bilgisini buradaki linkten bulabilirsiniz.)

  • Cihazınızı Yeniden Başlatın
  • Netflix Uygulamasının Verilerini Temizleyin
  • Uygulamayı Yeniden Yükleyin
  • İnternetinizi Yeniden Başlatın
  • Farklı Bir İnternet Bağlantısı Deneyin

Netflix Donuyor, Yanıt Vermiyor

Eğer Netflix içindeyken cihazınız donuyor veya yanıt vermiyorsa Netflix’in hazırlamış olduğu yardım sayfalarına bakmanızda fayda var. (Netflix’in bu sorunla ilgili hazırlamış olduğu yardım sayfasına buradan bakabilirsiniz.)

İlgini çekebilir   Netflix İzlemeye Devam Et Bölümünü Silme

Netflix yapımı olan The Rain adlı dizinin incelemesini okumak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
Muzaffer Bayraktar
Yazar
Eylül 1, 2020
474 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Lupin 2. Sezon Konusu Ve Oyuncuları
New Amsterdam Konusu ve Oyuncuları
Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular
Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba