Netflix Chrome Karşılıklı İzleme, Netflix Party Nasıl Yapılır?

Netflix Chrome karşılıklı izleme, Chrome uzantıları ve bazı internet siteleri sayesinde artık çok daha kolay hale geldi. Netflix partisi oluşturarak birçok kişi aynı anda aynı dizi veya filmi izleyebilir.

Netflix Chrome karşılıklı izleme için için “Teleparty” uzantısı kullanmak en kolay yöntemlerden biri.

Netflix Chrome Karşılıklı İzleme için Teleparty Eklentisi

Ücretsiz Chrome uzantısı sayesinde, videoların birden fazla cihazda oynatılmasını senkronize eder ve Netflix penceresine bir grup sohbeti ekler. Bu sayede dizi veya film izlerken arkadaşlarınızla sahneler hakkında konuşabilir ve tartışabilirsiniz.

Netflix Partisi yalnızca Chrome için tasarlanmıştır. Dolayısıyla kullanıcıların bu tarayıcı üzerinden Netflix’e giriş yapmaları gerekir. Ayrıca, Netflix’in web sitesinde duyurduğu gibi uzantı yalnızca masaüstü dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda çalışır. Şu anda uzantıyı 10.000.000’dan fazla kişi kullanıyor.

Ayrıca Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi adlı yazımızda arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz kaliteli yapımlara göz atabilirsiniz.

Teleparty Nasıl Çalışır?

Netflix partisi şu şekilde çalışır: Yayın sahibi, herhangi bir yayın platformundan bir video seçer ve oynatmaya başlar. Ardından tarayıcının adres satırının yanındaki kırmızı “NP” simgesine tıklar. Parti URL’sini arkadaşlarına gönderir ve arkadaşları partiye katılır. Partiye katılanların da Netflix aboneliğinin olması gerekmektedir.

Ağustos 2021 itibariyle, Teleparty’nin 3.1.1 sürümü mevcuttur.

Uzantıyı tarayıcınıza eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]
İlgini çekebilir   Netflix Ekran Yansıtma Sorunu
Şükür
Yazar
Ağustos 16, 2021
22 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi