Netflix İndirme Hatası

Muhtemelen uzun yola çıkmadan hemen önce karşılaştığınız Netflix indirme hatası nedir? Nasıl çözülür?

Birçok uygulamada olduğu gibi Netflix uygulamasında da zaman zaman can sıkıcı olaylarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan biri ise uzun bir yolculuğa çıkacağınız zaman tek eğlence kaynağınız olan dizileri ya da filmleri indirirken ortaya çıkan sorunlardır. Netflixte karşılaştığınız indirme hatasının birçok sebebi olabilir. Genelde kullanıcıların karşılaştığı genel hatalar şu şekildedir;


Görselde görüldüğü gibi bölüm indirmek istendiğimizde 10016-23000 kodlu Netflix hatasıyla karşı karşıya kalmaktayız. Peki bu sorunu nasıl çözebiliriz ?


Netflix İndirme Hatası Çözümleri

“çok fazla cihaz üzerinde indirme işlemine devam ediyorsunuz. Lütfen diğer cihaz üzerinde ki indirme işlemini iptal edin ya da plan seçeneklerimizi görmek için ….. sayfasını ziyaret edin”

  • Şeklindeki Netflix indirme hatasını çözüme kavuşturmak için Netflix uygulamanızın içerisinde bulunan ‘Daha fazla’ sekmesinin içindeki ‘Hesap’ butonuna tıklayarak ‘Ayarlar’ sekmesine giriş yapın. Açılan sekmede ‘İçerik indirilen cihazları yönet’ butonuna tıklayarak cihaz kaldırın ve tekrar deneyin. Büyük olasılıkla sorununuz çözülecektir.
  • Eğer bu yöntem hatayı düzeltmezse; Adımları tekrar uygulayın, cihazınızdan Netflix uygulamasını kaldırın ve uygulama marketinizden tekrar indirin.
  • Hata satın almış olduğunu üyeliğin sınırlandırması yüzünden de kaynaklanıyor olabilir. Eğer sorun bundan kaynaklanıyorsa üyeliğinizi yükseltmek için Netflix sitesine ya da uygulamasına üye girişi yaparak size uygun planı satın alabilirsiniz.
  • Üyeliğinizin gerekliliğini sağlamak için Netflixin kotalandırdığı indirme limitini aşmış olabilirsiniz. Sorununuz bundan kaynaklanıyorsa eski videolarınızı silmeniz gerekmektedir. Böylelikle kendinize kota yaratarak yeni videolar indirmeniz mümkün olacaktır.
  • Maximum 4 cihazdan işlem gerçekleştirilebildiği de göz önünde bulundurulduğunda Netflixte indirme hatası almanız için hiçbir gerekçe kalmamalıdır.
Umarız sorununuz çözüme kavuşmuştur. Bunu bizlere yorumlarda belirtmenizden memnuniyet duyarız.
Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
İlgini çekebilir   2 Dakikada Netflix Nasıl İptal Edilir?
Doğukan Nuray
Yazar
Aralık 9, 2021
20 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi