Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman? Ragnarok 3. Sezon Oyuncuları

Ragnarok 3. sezon ne zaman? Danimarka fantastik dizisi Ragnarok 3. sezonu olacak mı? Daha önce yayınlanmış olan fragmanların yanı sıra yeni bölümlerin başlangıcıyla ilgili tüm bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Netflix’in Danimarka menşeili orijinal dizisi Ragnarok, İskandinav mitolojisini modern yetişkinliğe geçiş hikayesiyle birleştiriyor. Fantastik dizi severler 27 Mayıs 2021’de başlayan 2. sezonun ardından, Ragnarok’un 3. sezonun ne zaman yayınlanacağını öğrenmek istiyor.

Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Çoğu zaman olduğu gibi, Ragnarok 2. sezonun başlamasının ardından, Netflix’in Ragnarok dizisine üçüncü sezon için onay verip vermediği henüz belli değil.

Netflix’in Ragnarok’un üçüncü sezonu için onay verdiğini düşünüyoruz. Çünkü 2. sezon, şimdiye kadar yayınlanan bölümlerde ortaya çıkan tüm soruları netleştirmiyor. Bu nedenle Ragnarok’un konusu tamamlanmadı ve 3. sezonda devam ettirilmesi muhtemel.

Diğer yandan, fantezi serisinin bir miktar başarılı olduğu görülüyor. İkinci sezonun yayınlanmasından sadece birkaç gün sonra Ragnarok, Netflix dizisi ilk 10’da en üst sıralarda yer almayı başardı.

İlk iki sezon neredeyse 16 ay arayla yayınlandı. Netflix Ragnarok’un 3. sezonu için onay verirse, üçüncü sezon en erken 2022 baharında yayınlanmasını tahmin ediyoruz.

Ragnarok’un 3. sezonunda ne olacak?

Fantastik dizinin üçüncü sezonunda muhtemelen Nordik tanrılarının adı olan Ragnarok ismini alacak. Tanrılar ile devler arasındaki savaş zirve noktasına ulaşabilir.

İlgini çekebilir   En İyi 3 Gençlik Dizisi

Özellikle Laurits ve Loki, tanrıların tarafında birer dev olarak özel bir rol alabilir. Magne ve Thor, Edda şehrini Jutul’lardan kurtarmak zorunda kalabilir.

Ragnarok’un 3. Sezonunda kimler var?

Yeni bölümler için önceki oyuncu kadrosunun büyük bir kısmının dizide yer almasını bekliyoruz. Hepsinden önemlisi, elbette;

  • Laurits (Jonas Strand Gravli)
  • Magne (David Stakston).

Ayrıca;

  • Fjor (Herman Tømmeraas),
  • Saxa (Theresa Frostad Eggesbø),
  • Gry (Emma Bones),
  • Turid (Henriette Steenstrup)
  • ve Vidar’ın (Gísli Örn Garðarsson) 3. sezon için yenilenmesini bekliyoruz.

Ayrıca, daha önce bilinmeyen bazı yeni yüzler diziye katılabilir. Ancak bu noktada, kadroya yeni katılanlar hakkında hiçbir bilgiye ulaşamıyoruz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]
Şükür Özen
Yazar
Haziran 2, 2021
34 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Lupin 2. Sezon Konusu Ve Oyuncuları
New Amsterdam Konusu ve Oyuncuları
Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular
Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba