Sweet Tooth Konusu ve Oyuncuları, 2.sezon olacak mı?

Duygusal bir hikayeye sahip fantastik bir drama 4 Haziran 2021’den beri Netflix’te yayınlanıyor. Jeff Lemire’nin aynı ada sahip DC çizgi roman serisinden uyarlamadır. İkinci sezonun devam edeceğine cevap ise henüz gelmedi, Netflix’in onayını bekliyor.

Sweet Tooth Konusu

Gizemli bir virüs insanlığı rahatsız eder. Aynı zamanda yarı insan yarı hayvan birçok bebek dünyaya geliyor. Birçoğu virüsün yayılmasından bu melezlerin sorumlu olduğuna inanıyor, bu yüzden hayvansal özellikleri olan çocuklar hayatlarından endişe duyuyor. Küçük Gus bile geyik gibi boynuzları olduğu için ormandaki insanlardan kaçmak zorunda kalıyor. Bir gün arkadaş olduğu yetişkin Jepperd ile tanışır. Birlikte Gus için güvenli bir yer ararlar.

Sweet Tooth Oyuncuları

Dizinin başrolündeki Gus karakterini Christian Convery canlandırıyor. Jepperd ise, Game of Thrones yıldızı Nonso Anozie tarafından oynanıyor. Diğer oyuncuların isimleri ve rolleri ise şöyle:

  • Adeel Akthar (Aditya Singh)
  • Aliza Vellani (Rani Singh)
  • Stefania Owen (Bear)
  • Dania Ramirez (Aimee Eden)
  • Neil Sandilands (Steven Abbot)
  • Will Forte (The Father)
  • James Brolin (Narraton)

Sweet Tooth Netflix’te ikinci sezon olacak mı?

Birkaç basında çıkan haberlere göre, Netflix’in “Sweet Tooth”u ilk sezon başlamadan bir sezon daha uzattığı söyleniyor. Ancak Netflix bu haberi resmi olarak duyurmadı. Bu yüzden dizinin hayranları olarak çok heyecanlanmamalı ve önce Netflix’ten onay beklemeliyiz. İkinci bir sezon olacaksa da en erken 2022 yazında olacağını tahmin ediyoruz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
İlgini çekebilir   Rick and Morty Konusu
Şükür Özen
Yazar
Haziran 6, 2021
22 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Lupin 2. Sezon Konusu Ve Oyuncuları
New Amsterdam Konusu ve Oyuncuları
Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Oyuncular
Forever Dizi Konusu - Ölümsüzlüğü Bulduk Galiba