The Good Place 4. Sezon 9. Bölüm İncelemesi

The Good Place 4. Sezon 9. Bölüm İncelemesi ağır eleştiri ve spoiler içermektedir. Lütfen okumadan önce 2 değil 3 kere düşünün.

İlk başlamak istediğim şey bölümün tek bir kişi üstünde odaklanarak geçmesi. Her bölümde en azından bir iyi yerdeki olayları bir de kötü yerdeki olayları, deneklerin yaşadıklarını anlatarak geçiriyorlardı ama arkadaş tüm bölümü Chidi ‘ye yüklemek ne?

Dizinin bölümü zaten ortalama 20 dakika olduğu için elimi oynatıcıdan çekmedim. Chidi ‘nin hatırlatması bitse de ne olacağını görsek diye ilk 10 dakika bekledim ama sonra ümidimi kaybettim. Hayır geçen hafta olsaydı neyse bir hafta daha ne olacak diye bekleyecektik de şimdi ne oldu sezon finaline girdi! Daha iyi bir sezon finalini hak ediyordu 🙁

The Good Place Chidi

Tabii ki her kısım kötü değildi. Biraz da iyi yönlerinden bahsedelim; Chidi her zaman karnı ağrıyan bir sebepten dolayı seçim yapamayan bir bireydi. Bu bölümde bunun sebeplerini ayrıntılı bir şekilde anlatmış oldular. Zavallının karnı daha ilk okuldayken ağrımaya başlamış.

Ben açıkçası not kısmını tam olarak anlayamadım. Duygusal yönden tamam iyi bir gönderme olabilir ama neden yani? Janet ‘da bana katılıyor bence. Notu vermeden önce “Zaten bana bu notu verdiğini biliyorsun. İçeriğini mi bilmiyorsun?” dediği kısımda şaşırdım. Yazar(lar) kendi içerisinde çelişiyor sanırım.

Konuyu toparlamak gerekirse ben sezon finali için gerçekten The Good Place 4. Sezon 9. Bölüm incelemesi yazarak dakikalarca övmeyi isterdim böyle hiç macera olmadan geçtiğini görünce tüm hevesim kırıldı. 10 Üzerinden bir puan vermem gerekseydi 5 puan verirdim.

İlgini çekebilir   Jupiter's Legacy Konusu ve Oyuncuları, 2. Sezon Ne Zaman?

Sizde görüşlerinizi ve 10 üzerinden kaç verdiğinizi yorumlar kısmında yazabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Kasım 24, 2019
379 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi