Upload 2. Sezon Ne Zaman, Upload 2. Sezon Oyuncuları

Sayfa İçerikleri

Upload 2. sezon için çıkış tarihi dizi hayranlarının merak konusu oldu. Upload’ın ikinci sezonu hakkındaki tüm bilgileri sizlere özetlemeye çalışacağız. Bir Amazon yapımı olan bilim-kurgu ve komedi dizisi Upload’ın yapımcısı Greg Daniels, 2020 baharında ikinci sezonun çekileceğini zaten söylemişti.

Upload 2. Sezon Ne Zaman

Upload 2. sezon çekimleri pandemi dönemi nedeniyle planlanandan geç başladı. Dizinin başrol oyuncusu Robbie Amell, Instagram hesabından yaptığı açıklamada çekimlerin Ocak 2021’de başladığını duyurmuştu. Eğer çekimler sorunsuz devam ederse, dizi hayranları bu yılın kış aylarında yeni bölümleri izleyebilecekler. Bir diğer ihtimal ise dizinin 2022 bahar aylarında yayınlanabileceği yönünde.

Upload 2. Sezon Oyuncuları

Tüm başrol oyuncularının ve birçok yardımcı oyuncu kadrosunun 2. sezon kadrosunda yer almaya devam edeceği tahmin ediliyor. Dizinin ikinci sezon oyuncuları ise şöyle:

  • Robbie Amell > Nathan Brown
  • Allegra Rose Edwards > Ingrid Kannerman
  • Andy Allo > Nora Antony
  • Kevin Bigley > Luke
  • Zainab Johnson > Aleesha
  • Jessica Tuck > Viv
  • Owen Daniels > A. I. Guy
  • Chloe Coleman > Nevaeh
  • Andea Rosen > Lucy
  • Chris Williams > Dave Antony

Upload’ı beğendiyseniz sizin için derlediğimiz “Netflix’teki En İyi 8 Bilim Kurgu Dizi” adlı listemize bakmanızı öneririz.

Upload Konusu

Upload dizisi 2033 yılında geçmektedir. Ölmeden önce kişiler kendilerini sanal bir bulut sunucuya yüklemeleri durumunda sanal sunucuda yaşamaya devam edebilirler. Otomatik sürücüsü bulunan bir araba ile kaza yaptıktan sonra hastaneye kaldırılan genç uygulama geliştiricisi Nathan, ölmek veya buluta yüklenmek arasında seçim yapmak zorunda kalır.

İlgini çekebilir   Bir garip öğretmenin hikayesi: Öğretmen konusu

Aceleyle o ve kız arkadaşı Ingrid, ailelerinin de bulunduğu lüks bulut sunucuya, Horizon şirketinin “Lakeview” sunucusuna yüklenmeye karar verirler. Yüklemeden sonra Nathan, müşteri hizmetleri yani sunucu meleği Nora Anthony ile tanışır. İlk başta o sadece rehber olarak görevini yapsa da çok çekmeden Nathan’a bu dijital dünyada yol gösterici bir arkadaş olur.

Upload Prime Video üzerinde izlenebilir. Diziyi henüz izlemeyenler ve yeni başlayacaklar için fragmanı izlemenizi tavsiye ediyoruz:

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 6 Yıldız: 4.5]
Şükür
Yazar
Temmuz 2, 2021
4.131 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi