Teknodizi

Maalesef Kaybettik! Forever 2. Sezon Olmayacak

Forever 2015’de ABC televizyon kanalında yayınlanan bir fantezi suç dizisidir. İlk sezonda büyük reyting sorunları yaşadığı için yetkililer 2. sezonun gelemeyeceğini duyurdu. Peki sizce Forever 2. sezon olsaydı ne olurdu?

Forever Matt Miller tarafından yapılan bir fantezi suç dizisidir. Henry Morgan dizinin başrolünde yer almakta. Henry Morgan ölümsüzlüğünü sona erdirmek ve suçları çözmek için New York’ta bir polis departmanında 200 yıllık bilgi birikimini kullanarak muayene uzmanlığı yapmaktadır. Departmanda tanıştığı Dedektif Jo Martinez ile birçok vakada beraber çalışmaktadırlar. Bu sıralarda kendisini takip eden bir kişinin olduğunu öğrenir ve bu kişi de kendisi gibi ölümsüz güce sahiptir. O kişiyle uğraşırken ayrıca yıllar önce evden kaçan eski eşi ile ilgili de bulgular elde etmeye başlar. Dizinin son bölümlerinde bu olaya dair çok önemli şeyler öğrenir. Maalesef her şey bu kadar güzel giderken Forever 2. Sezon olmayacak haberi ile yıkıldık.

Forever 2. Sezon Olsaydı Bizce Ne Olurdu?

Forever 2. sezon olsaydı bizce Henry artık sırrını en yakın dostu olan Jo’ya anlatabilecek gücü toplayabilecekti (Lucifer gibi olsana bi yiğidim. Adam her gün itiraf ediyor). Tabii ki diğer ölümsüz boş mu duracak? Hayır! O makineden kurtularak aynı acıları paylaştığı Henry’i düşman olarak karşısına alacaktı.

Forever 2. Sezon Olsaydı Gerçekte Olacaklar

Elbette biz bir yere kadar hayal gücümüzü kullanarak birkaç şeyi düşündük. Ancak gerçek yapımcıları ikinci sezonun nasıl olacağıyla ilgili fikirlerini zaten bizimle paylaşmışlar.

Henry Morgan Hep Ölümsüz mü Kalacaktı?

Yapımcılar, böyle bir düşüncelerinin olmadığını açıklamışlar. Ancak Henry kendini öldüren yolu bulup bir ikilem arasında kalsa sizce de süper bir bölüm olmaz mıydı?

Henry’in Ölümsüz olduğunu ilk kim öğrenecekti?

Bu sorunun cevabını hepiniz Jo olarak tahmin etmiştiniz fakat yanlış cevap. Dizi devam etseydi akıllı yardımcımız Lucas olayı anlayan ilk kişi olacaktı. Sır saklayamayan bir insana göre epey büyük bir sır.

Henry, Jo’nun fotoğraf sorusuna ne cevap verecekti?

O final sahnesinde sonraki bölüm butonunu hepimiz deli gibi aradık. Hatta az önce bile bu durumu yaşamış olabilirsiniz. Fakat Henry tam olayı açıklarken lafı kesilecekmiş. Tabii ki yakışıklı karakterimiz sonrasında durumu tekrar açıklamaya çalışacakmış.

Jo ile Henry Paris’e Gidecek miydi?

Evet, günün birinde Paris’e gideceklerdi.

Forever’in Yapımcısı Matt Miller’dan 2. Sezon Düşünceleri:

Maalesef dizinin devamı için bir film çekilmesi hiçbir şekilde söz konusu olmayacakmış. Zaten bu kadar yıldan sonra da çekilirse Henry’nin ölümsüzlüğünün bir tadı kalmaz değil mi?

Kendinizi boşlukta hissederseniz bir önceki yazımız olan Into The Night 2. Sezon adlı yazımızı okumak için linke tıklamanız yeterli.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: Yıldız: ]
Exit mobile version