Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sayfa İçerikleri

“Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman?” sorusuna henüz net olarak bir tarih veremiyor olsak da dizinin yayınlanacağı tarih hakkında birçok bilgiye sahibiz. Her şeyden önce Snowpiercer üçüncü sezon çekimleri devam ediyor. Henüz dizinin ikinci sezonunu izlemeyenler için bu yazımız, Snowpiercer 2. sezonu ile ilgili spoiler içeriyor.

Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman Netflix’te Olacak?

Dizinin 3. sezonu şu anda yapım aşamasında ve Mart 2021’in başından beri devam etmekte. 3. sezonun Temmuz 2021’in sonuna kadar çekilmesi bekleniyor. Planda bir aksama olmazsa bu durum, yayın tarihinin Ocak 2022 civarında olabileceği anlamına geliyor.

Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman

Snowpiercer 3. sezonun da diğer sezonlar gibi haftalık olarak yayınlanması bekleniyor. Daha fazla bilgi edindikçe sizlerle paylaşacağız. Snowpiercer 2. sezon fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Snowpiercer 2. Sezon Fragmanı

Snowpiercer 3. Sezonda Ne Olacak?

Dizinin 2. sezon finalinde Layton (Daveed Diggs) ve Co. için umut verici bir senaryo gerçekleşmişti. Çünkü Melanie (Jennifer Connelly) dünyanın birçok yerinde sıcak mekanlar buldu. Diğerleri ve kızı Alex (Rowan Blanchard) için bir umut bulmayı başardı. Geniş dünyaya açılmadan önce trenleri geri alacak ve 3. sezonda Wilford (Sean Bean) kalın giyinmek zorunda kalacak.

Snowpiercer’i beğendiyseniz Netflix’teki En İyi 8 Bilim Kurgu Dizisi yazımıza göz atabilirsiniz.

Snowpiercer 3. Sezon Oyuncuları

Tıpkı 2. sezonun konusunun tam olarak bilinmediği gibi 3. sezonda da hangi oyuncuların geri döneceği hakkında bilgi vermek pek mümkün değil. Büyük olasılıkla Daveed Diggs, Rowan Blanchard ve Iddo Goldberg gibi önemli oyuncular geri dönecek. Ne yazık ki, dizi hayranları 3. sezonda Jennifer Connelly ve Roberto Urbina’yı izleyemeyecekler. Çünkü Melanie ve Javi, ikinci sezonun finalinde öldüler. Ancak geri dönüp dönmeyecekleri konusunda net bir bilgi yok.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
İlgini çekebilir   Her suya güven olmaz! The Rain konusu
Şükür
Yazar
Temmuz 19, 2021
355 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi