Supergirl 5. Sezon 7. Bölüm İncelemesi

Supergirl 5. Sezon 7. Bölüm incelemesi olduğundan bol bol Spoiler içermektedir. Lütfen dizinin daha önceki bölümlerini izlemediyseniz bu sayfayı kapatın 🙂

Öncelikle yazıya başlarken söylemem gerekiyor ki sezonun duygusallık bakımından en iyi bölümü buydu. Ayrıca bu bölümde John ‘un kardeşiyle olan sahnesi ve sonunda Kara ‘nın gerçekleri öğrenmesi tüm dizinin seyrini değiştirecek gibi gözüküyor.

İzleyenlerin her biri zaten Lena ‘nın bir şey yapmasını bekliyordu ama bu kadar geç olmasını beklemiyordu. Çünkü yakın zamanda Arrow, Supergirl, Legends Of Tomorrow ve Flash dizileri birleşerek ortak bölüm çıkaracaklar.

Bir diğer önemli olay ise John’ un sonunda kardeşi ile barışmış olması. Bu sahneyi yaklaşık olarak 3 saniyede yapmaları ise gerçekten saçmaydı. 2 Sezondur süren bir kavgayı böylece bitirmek yerine daha iyi yapabilirlerdi. Genel olarak sezona göre ortalamanın üstündeydi ama biraz geç kalınmış bir bölüm oldu.

Dizinin en gereksiz sahnesi ile Alex ‘in yaşadığı gereksiz duygusallıktı. Evet sevgilisinin ona zarar gelmesinden korkması oldukça normal bir durum ama 40 dakikalık bir bölümde bunun üstüne 10 dakika durmaları yerine bu süreyi John ve kardeşine verseler daha dolu dolu bir zaman geçirebilirdik.

John demişken canı sıkıldıkça babasını çağırıyor bu da. Babası kendini feda ettiğinde çok üzülmüştü ama pekte gerek yokmuş. Baba bana yardım et diyor geliyor adam :/

Son sahne ise belirsizliğini hala koruyor. Super Girl ‘ün o durumda kalması çok üzücüydü. Yazarlar belki de diğer bölümün heyecanını arttırmak amacıyla böyle bir yönteme başvurmuş olabilirler. Sanki televizyondan bir dizi izliyormuşuz da birden elektrik gitmiş gibi hissettim o sahnede.

İlgini çekebilir   Yağmurlu Bir Gün: The Rain Konusu ve Oyuncuları

Super Girl ‘ün yeni bölümünü beklemekte sabırsızlanıyorsanız buraya tıklayarak Rick And Morty dizisinin konusuna ulaşabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Enes İbrahim Aydeniz
Yazar
Kasım 19, 2019
257 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Videolar
Fırtına Anı Konusu ve Oyuncuları
X men Dark Phoenix Konusu Nedir?
The Boys 3. Sezon Ne Zaman?
Netflix Mini Dizi Önerileri, Kısa ve Kaliteli 8 Dizi